Konie

Nasze konie są wybierane pod kątem ich zdolności do wzrostu w obszarach miejskich, co pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby bezpiecznie.

Oto nasza kawaleria złożona z projekt koni wyścigowych: COMTOIS, Brabant, Boulogne, PERSZERON i anglo ...

COMTOIS

Comtois jest rasy koni projekt średniej wielkości, oczyścić Franche-Comte. Na germańskiego Burgundii i być może występuje głównie we Francji i Szwajcarii.

Rozmiar: 1,50 do 1,65 m
Waga: 650 do około 800 kg
Kolor zwykle ciemnobrązowy lub miedziany kasztan, przemyto włosów (lub kolor mahoń z blond włosy w warunkach innych niż techniczne).

Percheron

Percheron jest najbardziej znanych francuskich ras koni. Ten koń pociągowy pochodzi od legendy o arabskich ogierów sprowadzonych w Perche County do VIIIᵉ wieku. Prawdopodobnie wynika to z długim wyboru przez jej hodowców.

Waga: 500 do 1200 kg
Rozmiar: 1,60 do 1,85 m
Kolor: szary lub czarny

COB NORMAND

Norman Cob to rasa konia kulturysta „podwójnego przeznaczenia”, pochodzący z Dolnej Normandii. On jest od Norman Kulturysta XIXᵉ wieku niewielkie ciągnąć konia skrzyżowane z Norfolk Trotter i Thoroughbred.

Waga: 550 kg do 900 kg
Wysokość: 1,58 m do 1,71 m
Płaszcz: Bay, czarny lub kasztan pangared

Boulonnais

Boulogne, nazwany „rasowy konie pociągowe” lub „biały marmurowy kolos” jest rodem projekt koń rasy Boulogne, na wybrzeżu Kanału i historycznie wysoki poprzek Pas -Calais, Picardie i Pays de Caux, Francja.

Masa: 600 kg na 1 tonę
Rozmiar: 1,60 1,75 metrów
Kolor: szary we wszystkich jego odcieniach, rzadko czarny lub kasztan

Brabant

Belgijski projekt, czasami nadal nazywa Brabant lub Brabant, jest rasy koni projekt z Belgii, rodzi się z połączenia kilku ciągnących populacji koni znajdujących się w Belgii w 1886 roku, flamandzki koń, Brabancja (the cięższy), Condroz (średnia modelu) i Ardennais belgijskie (najjaśniejsze).

Rozmiar: około 1,63 do 1,73 m
Sukienka: Zazwyczaj kasztan lub srebrna, ale może to być również zatoka lub żeliwa szarego
Waga: 900 kg na 1 tonę
Waga: 900 kg na 1 tonę

Fotki