O nas

Johann Goubail, kierownik Calèches de Versailles, jest jednym z tych miłośników koni, którzy stawiają rasy pociągowe z powrotem na piedestale.
Chciałby urodzić się w tym Paryżu początku XX wieku, gdzie na jezdni stały taksówki i omnibusy.

Dzieli swoje codzienne życie z około piętnastoma końmi pociągowymi, „dla mnie konie to znacznie więcej niż koledzy z pracy. Mogę się na nich oprzeć jak pasterz na swoim psie. Koń pociągowy jest rozsądniejszy, bardziej troskliwy niż koń krwi. Dobrze wykształcony , nigdy nie traci panowania nad sobą”.

Od dzieciństwa otoczony końmi, od lat 2000 woźnica, w 2011 roku stworzył Les Calèches de Versailles.
-------------------------------------------------- ------------
Bezpieczeństwo i dobrostan zwierząt znajdują się w centrum aktualnych obaw prawnych i społecznych. W oparciu o tę obserwację sektor opracował etykiety Animal Energy, etykiety dedykowane firmom i społecznościom, łatwe do wdrożenia.

Etykiety te pozwalają szybko zidentyfikować certyfikowanych specjalistów, którzy szanują dobrostan zwierząt, lub zostać uznanym za certyfikowanego specjalistę, który szanuje dobrostan zwierząt. Te etykiety Animal Energy są jedynym krajowym podejściem do jakości opracowanym specjalnie dla podmiotów działających w sektorze koni roboczych. Dotyczą one wszystkich firm i wszystkich społeczności korzystających z energii zwierzęcej, niezależnie od ich wielkości.

Les Calèches de Versailles od 2021 roku posiada znak Animal Energy „TRANSPORT”.==> Wagony w Wersalu na wideo <==Photos

Powitanie
Kontakt
Odcisk
Rezerwacja
Aktualności
Partnerzy
Obszar pobierania
O nas
Wydarzenie
Turystyka
Ożywienie
Trakcja zwierząt
Showroom
Copyright Les Calèches de Versailles 2023
Réalisation : EMC² Studio
Hébergement : OVH