Karetka reklamy

Wagony Wersal postanowiliśmy zróżnicować i umieścić ich profesjonalizm i doświadczenie służąc przedsiębiorstw lub społeczności do opracowania nowego medium komunikacyjnego: przewóz reklamową.

Rzeczywiście ten ekologiczny nośnik, dostępny w nieskończoność, to rzeczywistość gospodarcza i zapotrzebowanie na firmy, aby wyróżniać się na tle konkurencji pierwotnego i nietypowy sposób, pozostając w politykę zrównoważonego rozwoju.

Zatem wagony reklamowe oferują nowe medium komunikacji, który jest alternatywą dla tradycyjnych mediów reklamowych, które rozwija innowacyjne polityki komunikacyjnej

Zalety tego wsparcia:

konsumenci cel w poziomie geograficznym i demograficznym.
szeroka widoczność
Zapisywanie pojedynczej wiadomości
Ten innowacyjny nośnik tworzy ustnie
Pomoc deklinację do nieskończoności
w mediach
Rozwija świadomość i stworzyć osobowość produktów
przyciąga zainteresowanie
Jego unikalna metoda dystrybucji zaznacza na duchu i pozwala dotrzeć do dużej cel w spójności z aktualnościami, oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Maksymalna wyjazd w płaskim terenie 15 km / dzień
Obciążenia, które mogą produkować samochody do dekoracji lub plakaty maksimum 500kg.
Czas konia roboczego 6 godzin dziennie
Wózki połączony do 2,3 lub 4 koni
Wybierając idealną trasę, można wybrać wpływ ludności (miasto, dzielnica, przechodząc godziny, szkoły, wyjście biznes, noc ...)
Pomoc Declinable do nieskończoności (tabela 3D, plakaty, różne formaty, dystrybucja ulotek lub prezenty w strategicznych miejscach, muzyka, światła ...)
Pomoc Declinable do nieskończoności (tabela 3D, plakaty, różne formaty, dystrybucja ulotek lub prezenty w strategicznych miejscach, muzyka, światła ...)

Fotki

Wideo